Profesjonalny Sprzęt Rolniczy

O nas

Firma PROFIX powstała na bazie kapitału prywatnego w 2007 roku na Dolnym Śląsku, gdzie działa do tej pory. Mimo, iż na rynku istniejemy od niedawna, zdążyliśmy pozyskać wielu zaufanych klientów, którzy w superlatywach wypowiadają się o oferowanym przez nas sprzęcie rolniczym.

Chcemy spełniać Państwa oczekiwania, dlatego zatrudniamy ludzi z pasją, posiadających szeroką wiedzę techniczną oraz praktyczną. Stale się rozwijamy i udoskonalmy nasze produkty. Potrzeby i preferencje Klientów są dla nas priorytetem, a zatrudniając najlepszych jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie. Przy silnej współpracy z dostawcami staramy się zapewnić Państwu wysoką jakość oraz bezpieczeństwo pracy. Stawiamy na precyzję, dlatego też korzystamy z najlepszych maszyn, które zapewniają powtarzalność i niezmienną jakość naszych produktów.

Utrzymujemy kontakty z kontrahentami z wielu Państw europejskich, dzięki czemu znane są nam najnowsze rozwiązania i nowinki techniczne. Jesteśmy obecni na targach branżowych, gdzie odpowiadamy na pytania Klientów i prezentujemy naszą ofertę.

Przekonaliśmy już do siebie odbiorców nie tylko z Polski, ale i z innych państw Europy.
Jest to dla nas powód do dumy, a także bodziec do ciągłego doskonalenia, by z dnia na dzień zaspokajać zmieniające się potrzeby naszych Klientów.

Oferta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi efficitur pharetra nulla, iaculis fermentum arcu suscipit sed. Nam lacinia nulla eu maximus lacinia. Pellentesque vestibulum bibendum purus nec pellentesque. Aenean ligula arcu, fringilla at nulla at, dignissim hendrerit nisl. Duis eu arcu magna. Suspendisse potenti. Etiam fermentum consectetur dui in porttitor.Przejdź do Galerii

Poznaj naszą ofertę i dowiedz się więcej o naszych produktach.

Kontakt

Dane Firmy
Profix
ul. Józefków 13
46-100, Józefków
NIP: 7521380629

Telefon
+48 512 897 724
+48 889 676 402
+48 787 079 083
Email
biuro.pabirowski@wp.pl
b.pabirowski@profix.net.pl